Ateş ve Su

Ateş ve Su oyunu 5840 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 37 puan. Oyun Kategorileri macera oyunları

Ateş ve Su Ateş ve Su ; Ateş çocuk ve su kız ile her yeri geçin. Ateş çocuk suya karşı, Su kız da ateşe karşı başarısız olurlar. Yön tuşları ve W,A,S,D tuşlarını kullanabilirsiniz. Meb Oyunları sizler için her gün güncellenen oyun içeriği ile Meb Oyunları Oyna içeriği ekliyor. İyi oyunlar!

Oyun Oyna

Ateş ve Su Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yük Treni Sür Yük Treni Sür Yük treni sürmek ister misin? Levellerle oynanan bu oyunda yüklediğiniz yükleri depolara kadar taşımanız isteniyor. Meb Oyunları sizler için her gün güncellenen oyun içeriği ile Meb Oyunları Oyna içeriği ekliyor. İyi oyunlar!

Yarış Motoru Sür Yarış Motoru Sür Engelli yollardan kolaylıkla geçip sekiz bölümüde bitirmeniz isteniyor. Zamanlamanız bu oyunda iyi olmalıdır. Ulaşacağınız yere en kısa sürede intikal etmeye dikkat edin. Meb Oyunları sizler için her gün güncellenen oyun içeriği ile Meb Oyunları Oyna içeriği ekliyor. İyi oyunlar!

Sünger Bob Denizde Sünger Bob Denizde Sünger Bob denizde eşsiz bir maceraya atılıyor. Deniz canlılarının üstüne basarak bir canlıdan ötekine zıplıyor. Sünger Bobu Mouse ile kontrol edebilirsin. Sünger Bobu suya düşürmemeye dikkat et. Meb Oyunları sizler için her gün güncellenen oyun içeriği ile Meb Oyunları Oyna içeriği ekliyor. İyi oyunlar!

Sünger Bob Arabası Sünger Bob Arabası Sünger Bob arabasına bindi ve rakipleri ile yarışıyor. Sünger Bob ile bütün rakiplerinizi geçini ve hız sınırlarını zorlayın. Sünger Bob arabasını Yön tuşları ile kontrol ederek Space tuşu ile fren yapıyor. Meb Oyunları sizler için her gün güncellenen oyun içeriği ile Meb Oyunları Oyna içeriği ekliyor. İyi oyunlar!

Sue Hafıza Kartları Sue Hafıza Kartları Sue hafıza kartlarında arkadaşlarının resimlerini eşleştirmek istiyor. Sue ile aynı resme sahip kartları bulun. Meb Oyunları sizler için her gün güncellenen oyun içeriği ile Meb Oyunları Oyna içeriği ekliyor. İyi oyunlar!

Mario Traktör Sürüyor Mario Traktör Sürüyor Hepimizin sevdiği Mario yeni bir işe atıldı. Marionun yeni görevi kullandığı traktörle yük taşımak ve taşıdığı yükü kazasız bir şekilde gideceği yere ulaştırmak. Marioya bu yeni görevinde yol göster. Meb Oyunları sizler için her gün güncellenen oyun içeriği ile Meb Oyunları Oyna içeriği ekliyor.

Mahsül Taşı Mahsül Taşı Tarladan yeni toplanmış olan mahsülleri orada bulunan traktöre yüklenip ambara kadar ulaştırılması gerekiyor. Yükleme işi oyunda otomatik yapılıyor fakat traktörü sürecek kimse yok. Bu oyunda size fazlasıyla iş düşüyor. Meb Oyunları sizler için her gün güncellenen oyun içeriği ile Meb Oyunları Oyna içeriği ekliyor.

Kamyonu Sür Kamyonu Sür Size verilen kamyonu hız kesmeden ve engelleri geçerek bölüm sonuna ulaşmanız isteniyor. Zamanınızı ve hızınızı iyi ayarlamalısınız. Meb Oyunları sizler için her gün güncellenen oyun içeriği ile Meb Oyunları Oyna içeriği ekliyor. İyi oyunlar!

Kamyon Sürme Kamyon Sürme Kamyona binin ve zorlu yolların hepsini geçin. Kamyon ile çok hızlı hareket ederek kaza yapmadan ilerleyeceksiniz. Çok dikkatli olmalısınız. Kamyonu Yön tuşlarıyla sürüyorsunuz. Meb Oyunları sizler için her gün güncellenen oyun içeriği ile Meb Oyunları Oyna içeriği ekliyor. İyi oyunlar!

Hapishane Otobüsü Hapishane Otobüsü Hapishane de ki mahkumları otobüs ile taşımanız gerekiyor. Gösterilen yere kadar mahkumları taşımalısınız. Kaza yapmadan mahkum otobüsünü Yön tuşlarıyla sürüyorsunuz. Meb Oyunları sizler için her gün güncellenen oyun içeriği ile Meb Oyunları Oyna içeriği ekliyor. İyi oyunlar!